SAMOBOR/RH – Na karate turniru 32. GRAND PRIX CROATIA za djecu, kadete, juniore, U-21 te seniore, koji je održan minulog vikenda u Samoboru kod Zagreba, velikokladuški Karate klub „Regeneracija“ nastupio je sa osam svojih takmičara ostvario izuzetno vrijedne rezultate. Inače na ovom turniru učešće je uzelo ukupno 1.326 takmičara u 1.539 kategorija sa 233 kluba čiji su takmičari dolazili iz 29 država.

Karate klub „Regeneracija“ iz Velike Kladuše nastupio je sa osam takmičara a koji su ostvarili slijedeće rezultate:

Iman Ružnić je u borbama juniorke i kadetkinje (61kg – 66kg) osvojila bronzu.

Kenan Karajić je u katama do 9 godina osvojio zlatnu medalju, dok je Aris Beganović u kategoriji do 8 godina osvojio srebro. Elmin Miskić do 13 godina osvojio je bronzu kao i Taris Beganović, također bronzu.

S obzirom da je ovo najjači turnir u ovom dijelu Evrope možemo biti više nego zadovoljni”, kazali su iz Karate kluba „Regeneracija“.

S obzirom da je ovo najjači turnir u ovo dijelu Evrope možemo biti više nego zadovoljni“, dodali su iz „Regeneracije“. E. Š.