Dragim sugrađanima, džematlijama velikokladuških džemata i prijateljima, našim poslovnim partnerima i uposlenicima muslimanima, povodom Ramazanskog bajrama, upućujem iskrene čestitke u svoje lično ime i u ime menadžmenta preduzeća „AmelŠeh“ d.o.o. Velika Kladuša, uz želju da ove mubarek dane dočekaju u zdravlju i blagostanju, sa svojim porodicama, rodbinom, prijateljima i komšijama, baš kako to nalažu tradicija i običaji.

Poslije posta, mjeseca zahvalnosti i odricanja, neka nas svjetlost najradosnijeg praznika vodi ka miru, toleranciji, međusobnom razumijevanju i povjerenju. Sjetimo se i ovih mubarek dana onih koji se nalaze u teškom materijalnom stanju. Dajmo od sebe koliko možemo, učinimo da i njima donesu radost, da osjete sve blagodati Bajrama. Svima još jedan puta čestitam Ramazanski bajram i želim svako dobro i sreću. Bajram Šerif Mubarek Olsun! Enver Melkić – direktor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here