Našim kupcima i poslovnim partnerima, posebno našim uposlenicima, građankama i građanima općine Velika Kladuša, kao i svim našim prijateljima ma gdje bili, povodom 1. maja – Međunarodnog praznika rada, u ime kompanije „AmelŠeh“ d.o.o. Velika Kladuša i u svoje ime upućujem najiskrenije čestitke. Želim Vam mnogo uspjeha u životu i radu uz iskrene čestitke i želju da praznične dane provedete u dobrom zdravlju i raspoloženju.
Cijeli moj angažman kao vlasnika i prvog čovjeka kompanije u cilju je stvaranja ambijenta u kojem će uposlenici raditi, privređivati i uživati život dostojan čovjeku. U državi i vremenu u kojem živimo, to je čini mi se danas najteži zadatak. Bez ozbira na sve, nastavljam s borbom kako bi 1. maja iduće godine u „AmelŠeh“ bilo još više zaposlenih, onih koji će spremniji dočekati i s razlogom proslaviti praznik. Enver Melkić – direktor

