Krajiški Holandezi ozbiljno namučili domaćine

VELIKA KLADUŠA – U utorak je na Gradskom stadionu u Velikoj Kladuši odigrana zanimljiva nogometna utakmica čiji su akteri bili veterani Nogometnog kluba „Krajišnik“ i ekipa veterana Krajišnika sa ovih prostora koji žive i rade u Holandiji. Iako se radi o veteranima i igračima kojima manjka kondicije, učesnici su se dogovorili da će poluvrijeme trajati 40 minuta. Utorak je bio sparan i vruć dan pa je učesnicima bilo itekako teško na terenu iako je utakmica započela u 18:30 sati. U prijateljskim utakmicama u pravilu rezultat je u drugom planu, ali ovoga puta za što bolji rezultat podjednako su se trudili svi učesnici na terenu što je rezultiralo velikim brojem golova, pa je utakmica na kraju završila uistinu najrealnijim rezultatom 5:5. Krajišnici iz Holandije nosili su plavo-bijele dresove  Esad Š.