VELIKA KLADUŠA – U nedjelju 11.02.2018. godine u sportskoj dvorani „Mejdan“-Tuzla održan je 3. Međunarodni Open karate turnir „Valentinovo 2018.“ u organizaciji. Karate kluba „DO“ iz Tuzle. Na turniru je nastupalo 855 takmičara iz 77 klubova koji su dolazili iz pet zemalja (Hrvatska, Slovenija, Srbija, Crna Gora i BiH). Karate klub „Regeneracija“ nastupao je sa svojim najmlađim takmičarima (20 takmičara) koji nastupaju i narednog vikenda u Sarajevu na Federalnom prvenstvu u karateu. Na kraju turnira naši najmlađi su u konkurenciji „djeca“ zauzeli prvo, a u ukupnom poretku klubova treće mjesto.Zlatne medalje su osvojili: Suad Sadiković – borbe, Adna Alibegić – borbe, Sumeja Bašić – borbe, Eman Purić – kate, Eda Dizdarević – kate, Nina Čaušević – kate (djevojčice 10 godina) i Kate ekipno dječaci 8-9 godina (Eman Purić, Taris Beganović, Armen Dizdarević). Srebrene medalje osvojili su: Belma Grošić – borbe, Sara Rekić – borbe, Taris Beganović – kate, Suad Sadiković – kate i Kate ekipno dječaci 10-11-godina (Anes Pehlić, Belmin Halilagić, Amar Šabanagić). Bronzane medalje osvojili su: Taris Beganović – kate, Belmin Halilagić – kate, Eda Dizdarević – kate, Sara Rekić – kate, Belmin Halilagić – borbe, Suad Sadiković – borbe i Arrlina Šehić – borbe. Esad Š.